Kontakt

 

 

 

AW-NARZĘDZIA                                            Godziny otwarcia:

ul. Sławińskiego 8                              Poniedziałek - Piątek:  7.30 - 17.00

15-349 Białystok                                           Sobota: 8.00 - 14.00


biuro@aw-narzedzia.com.pl

tel.  85 663 14 10, 85 748 01 62

fax. 85 663 14 40

 

wewn. 13, 14, 16 - sprzedaż hurtowa, fax. 26

           20, 28, 29 - sprzedaż detaliczna

           21 - księgowość

           18 - reklamacje

           19 - serwis

           26 - fax

 

 Dział sprzedaży hurtowej:


Dyrektor hurtowni - Krzysztof Świerszcz 

tel. 85 663 14 10 wewn. 12, fax. 27

mobile: 603 154 002

krzysztof.swierszcz@aw-narzedzia.com.pl

 

  Kierownik działu sprzedaży - Radosław Wróblewski

 tel . 85 663 14 10 wewn. 13, fax. 26

mobile: 512 328 997

radoslaw.wroblewski@aw-narzedzia.com.pl

 

Menedżer ds. sprzedaży i marketingu -
Tomasz Slesarczyk

tel. 85 663 14 10 wewn. 12, fax. 26

mobile: 503 072 026

tomasz.slesarczyk@aw-narzedzia.com.pl

 

Koordynator Sprzedaży  - Krzysztof Kondruć

mobile: 504 219 691

krzysztof.kondruc@aw-narzedzia.com.pl

 Handlowiec - Grzegorz Marczewski

tel. 85 663 14 10 wewn. 14, fax. 26

mobile: 518 463 714

grzegorz.marczewski@aw-narzedzia.com.pl

 

 Handlowiec - Grzegorz Kundzicz

tel. 85 663 14 10 wewn. 16, fax. 26

mobile: 512 328 995

grzegorz.kundzicz@aw-narzedzia.com.pl

 

Handlowiec - Daniel Dolistowski

tel. 85 663 14 10 wewn. 14, fax. 26

mobile: 512 328 998

daniel.dolistowski@aw-narzedzia.com.pl

 Przedstawiciel handlowy - Grzegorz Materski

mobile: 603 154 003

grzegorz.materski@aw-narzedzia.com.pl

 Przedstawiciel handlowy - Rafał Szczepura

mobile: 517 974 684

rafal.szczepura@aw-narzedzia.com.pl

Przedstawiciel handlowy - Jacek Malczewski

mobile: 603 258 253

jacek.malczewski@aw-narzedzia.com.pl

 Przedstawiciel handlowy - Paweł Kiersnowski

mobile: 603 154 008

pawel.kiersnowski@aw-narzedzia.com.pl

Przedstawiciel handlowy - Szymon Łukowski

mobile: 605 154 933

szymon.lukowski@aw-narzedzia.com.pl

 

Przedstawiciel handlowy - Wojciech Kryszewski

mobile: 691 154 488

wojciech.kryszewski@aw-narzedzia.com.pl

 

Przedstawiciel handlowy - Tomasz Kopyciński

mobile: 603 170 121

tomasz.kopycinski@aw-narzedzia.com.pl

 Przedstawiciel handlowy - Tomasz Ciesielski

mobile: 697 479 797

tomasz.ciesielski@aw-narzedzia.com.pl

 Przedstawiciel handlowy - Piotr Charytoniuk

mobile: 605 154 070

piotr.charytoniuk@aw-narzedzia.com.pl

 Przedstawiciel handlowy - Przemysław Pyjur

mobile: 605 154 110

przemyslaw.pyjur@aw-narzedzia.com.pl


Obsługa klientów indywidulanych, przedsiębiorstw budowlanych

oraz warsztatów samochodowych:


Dział elektronarzędzia i osprzęt - wewn. 28

Dział narzędzia ręczne, artykuły motoryzacyjne i budowlane - wewn. 20

Dział narzędzia ogrodnicze, kosiarki spalinowe, art. różne - wewn. 29

 


Prezes - Tomasz Androsiuk

tel. 85 663 14 10 wewn. 17

mobile: 609 256 259

tomasz.androsiuk@aw-narzedzia.com.pl

 Kierownik Sklepu - Handlowiec - Krzysztof Kietko

Dział elektronarzędzia i osprzęt

tel. 85 663 14 10 wewn. 28

mobile: 603 154 500

krzysztof.kietko@aw-narzedzia.com.pl

 Handlowiec - Adam Mężyński

Dział elektronarzędzia i osprzęt

tel. 85 663 14 10 wewn. 17

mobile: 601 155 905

adam.mezynski@aw-narzedzia.com.pl

 Handlowiec - Mariusz Żałoba

Dział elektronarzędzia i osprzęt

tel. 85 663 14 10 wewn. 17

mobile: 607 154 447

mariusz.zaloba@aw-narzedzia.com.pl

Kierownik Sklepu - Handlowiec - Adam Gryko

Dział narzędzia ręczne, artykuły motoryzacyjne

i budowlane

tel. 85 663 14 10 wewn. 20

mobile: 661 154 004

adam.gryko@aw-narzedzia.com.pl

Handlowiec - Łukasz Kołodko

Dział narzędzia ręczne, artykuły motoryzacyjne

i budowlane

tel. 85 663 14 10 wewn. 50

mobile: 607 154 336

lukasz.kolodko@aw-narzedzia.com.pl

 

Handlowiec - Marcin Perkowski

Dział narzędzia ręczne, artykuły motoryzacyjne

i budowlane

tel. 85 663 14 10 wewn. 50

marcin.perkowski@aw-narzedzia.com.pl

 

Handlowiec - Rafał Pytel

Dział narzędzia ogrodnicze, kosiarki spalinowe,

agregaty prądotwórcze, art. różne

tel. 85 663 14 10 wewn. 29

rafal.pytel@aw-narzedzia.com.pl

 

Handlowiec - Maciej Rogalski

Dział narzędzia ogrodnicze, kosiarki spalinowe,

agregaty prądotwórcze, art. różne

tel. 85 663 14 10 wewn. 29

maciej.rogalski@aw-narzedzia.com.pl

 

 

 

 Księgowość i Kadry:


tel.  85 663 14 10, 85 748 01 62 wewn. 21

fax. 85 663 14 40

 

 Katarzyna Androsiuk

tel. 85 663 14 10 wewn. 21

katarzyna.androsiuk@aw-narzedzia.com.pl

  Bożena Jarończyk

tel. 85 663 14 10 wewn. 21

bozena.jaronczyk@aw-narzedzia.com.pl

 Ewelina Aleksiejuk

tel. 85 663 14 10 wewn. 51

ewelina.aleksiejuk@aw-narzedzia.com.pl

 

AW-NARZĘDZIA
ul. Sławińskiego 8
15-349 Białystok
tel. 85 663 14 10, 748 01 62
fax. 85 663 14 40
dział sprzedaży hurtowej:
biuro@aw-narzedzia.com.pl
dział sprzedaży detalicznej:
sklep@aw-narzedzia.com.pl
AW-Narzędzia
Punkt sprzedaży Targowisko Miejskie
ul. Kawaleryjska
15-324 Białystok
tel. 512 328 996
Dział Sprzedaży Hurtowej:
wiktor.androsiuk@aw-narzedzia.com.pl

Dział Sprzedaży Detalicznej :
tomasz.kotowski@aw-narzedzia.com.pl
krzysztof.wierzbicki@aw-narzedzia.com.pl
serwis aw
SERWIS AW-NARZĘDZIA
Serwis pracuje od poniedziałku
do piątku w godzinach: 6.30-17.00,
w sobotę od 8.30-12.00.
tel.: 661 154 007
serwis@aw-narzedzia.com.pl



serwis aw
Reklamacje AW-NARZĘDZIA
Dział reklamacji pracuje od poniedziałku
do piątku w godzinach: 6.30-17.00,
w sobotę od 8.30-14.00.
tel.: 512 328 999
reklamacje@aw-narzedzia.com.pl

 
 
 
 
.